Brenno


W Brennie jest 00:33:36
Anity, Elizy, Mirona

Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie Zdjęcie: 28. Finał WOŚP w Brennie

28. Finał WOŚP w Brennie


12 stycznia 2020r. w ramach 28. finału WOŚP w Brennie łączyliśmy się w działaniu z całą Polską. W naszej szkole już po raz 18. zagraliśmy dla WOŚP, tym razem na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji.

Wolontariusze kwestowali już 4 stycznia podczas Mistrzostw Gminy Wijewo w tenisie stołowym o Puchar Wójta Gminy Wijewo organizowanych przez Wójta Gminy Wijewo i Klub Tenisa Stołowego w Wijewie, które odbyły się w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Wijewie.

W niedzielę już od samego rana GOK w Wijewie zorganizował zajęcia fitness w sali wiejskiej w Brennie. Orkiestrowe serduszka rozdawał tam najmłodszy wolontariusz. Na ulicach wsi widoczni byli kolejni wolontariusze WOŚP, którzy kwestowali i zapraszali na imprezę w naszej szkole. Podczas spotkania w sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Brennie zaproponowaliśmy licznie zgromadzonej widowni obejrzenie inscenizacji „Skradziona walizka” przygotowanej przez uczniów ze Szkoły Podstawowej w Brennie, występy taneczne uczniów ze Szkoły Podstawowej w Wijewie i Brennie oraz przedszkolaków z Samorządowego Przedszkola w Wijewie. Układy taneczne przygotowali również przedstawiciele władz gminy i organizacji społecznych z Brenna i zespół „Alebabki - czirliderki 40 +”. Artyści z Brenna przedstawili inscenizację bajki „Chory kotek”. Ponadto korzystano ze stoisk przygotowanych przez nauczycieli i uczniów naszej szkoły, tj.: malowania twarzy, zaplatania warkoczyków, wykonywania pokręconych baloników, pozowania do komicznych zdjęć. Można było również zasięgnąć informacji lub przystąpić do akcji przy stoisku Drużyny Szpiku ze Szkoły Podstawowej w Wijewie. Rodzice uczniów naszej szkoły zadbali również o wyposażenie kawiarenki w ciasto.
Te wspólne działania i poświęcenie wolontariuszy przyczyniły się do zebrania kwoty
20.836,73 zł
 
to więcej o 1.353,26 zł niż w zeszłym roku. Jednak nie rekord jest ważny, a wielkie serca. Dziękujemy każdemu, kto w jakikolwiek sposób zaangażował się w 18. już finał WOŚP w Brennie.
 
Organizatorzy Sztabu WOŚP w BrennieRelacja filmowa:
cz. 1. https://www.youtube.com/watch?v=DxFLCdmi P3k

cz. 2. https://www.youtube.com/watch?v=TG_1IkHt AHg

Przedstawienie "Skradziona walizka": https://www.youtube.com/watch?v=By_A_0q6 Ki8

aktualizowano 2020-01-20 22:00:26 / AnitaSolarczyk


Brenno